Wróć
  • Wyprzedaż!
Emiter podczerwieni (IR) (DW)

Emiter podczerwieni (IR) (DW)

ITR420-0001-(DW)
Wyprzedaż
Cena: 1 223,70 PLN netto / 1 223,70 PLN brutto
1 dzień roboczy
1 dzień roboczy Gwarancja producenta: 2 lata
1 sztuk

 

Nadajnik IR

   

Nadajnik IR Interra to wielofunkcyjny emiter sygnału podczerwieni. Pozwala na sterowanie wszystkimi urządzeniami elektronicznymi przez podczerwień, takimi jak telewizor, DVD, klimatyzator. Dostępnych jest łącznie pięć różnych trybów: tryb pojedynczy, tryb powtarzania, tryb sekwencyjny, sterowanie klimatem i wykrywanie prądu.

    

Nadajnik Interra IR obsługuje maksymalnie 150 uniwersalnych kodów IR i 81 kodów AC IR. Posiada 4 interfejsy rozsyłające - A, B, C, D. Nadajnik podczerwieni Interra jest produkowany zgodnie z normą UE dotyczącą kompatybilności elektromagnetycznej i bezpieczeństwa elektrycznego.

Kategoria
Emiter podczerwieni
1 Przedmiot

Zobacz także

Product added to wishlist

Ta strona lubi ciasteczka!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Są one wykorzystywane do dostosowywania treści i reklam, integracji funkcji mediów społecznościowych oraz analizy ruchu w naszej witrynie. Ponadto możemy udostępniać szczegółowe informacje dotyczące korzystania z witryny naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklam i analiz. Partnerzy ci mogą łączyć te informacje z innymi danymi przekazanymi im przez użytkownika lub zebranymi w wyniku korzystania przez użytkownika z ich usług.