Wróć
  • Wyprzedaż!
Serwer SIP (DW)

Serwer SIP (DW)

ITR810-0001-(DW)
Wyprzedaż
Cena: 3 661,00 PLN netto / 3 661,00 PLN brutto

1 dzień roboczy Czas dostawy od producenta wynosi do 6 tygodni
Gwarancja producenta: 2 lata
1 sztuk

Serwer SIP

 

Komputer przeznaczony do montażu na szynie DIN. Zapewnia stabilność i łatwą konfigurację.

 

Interra SIP Server to produkt zapewniający obsługę wideodomofonu i kontrolę ruchu.

 

Serwer Interra SIP zapewnia bezproblemowe utrzymanie ruchu komunikacyjnego. Poprzez wideo i audio interkom działający po IP, znajdujący się przed budynkiem, goście mogą się skontaktować z właścicielem dzięki Serwerowi Interra SIP.

 

Serwer SIP działa z zasilaczem 12V-2A DC. Zasilacz ten posiada specjalne zielone złącze trójdrożne, w formie listwy zaciskowej na poziomie przemysłowym. Oznaczenia pinów są pokazane na plastikowej obudowie. Środkowy pin służy do podłączenia UZIEMIENIA i jest stary. Przycisk resetowania na górnej pokrywie służy do ręcznego „resetowania” urządzenia. Na przycisku znajduje się wskaźnik LED. Jeśli system jest włączony, dioda LED świeci.

 
Kategoria
Serwer SIP
1 Przedmiot

Mogą Ci się spodobać też:

Produkt dodany do ulubionych

Ta strona lubi ciasteczka!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Są one wykorzystywane do dostosowywania treści i reklam, integracji funkcji mediów społecznościowych oraz analizy ruchu w naszej witrynie. Ponadto możemy udostępniać szczegółowe informacje dotyczące korzystania z witryny naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklam i analiz. Partnerzy ci mogą łączyć te informacje z innymi danymi przekazanymi im przez użytkownika lub zebranymi w wyniku korzystania przez użytkownika z ich usług.