Wróć
KNX Moduł "Nie przeszkadzać", plexi

KNX Moduł "Nie przeszkadzać", plexi

ITR630-0003
Czas dostawy od producenta wynosi do 6 tygodni
Cena: 1 507,00 PLN netto / 1 507,00 PLN brutto

Czas dostawy od producenta wynosi do 6 tygodni
Gwarancja producenta: 2 lata

KNX i Konwencjonalne DND / MUR

Interra "Nie przeszkadzać" / "Posprzątaj pokój" to produkt zaprojektowany w celu podniesienia jakości usług w hotelach, posiada dwa różne wejścia, którymi są EIO i KNX.

 

Umożliwia maksymalizację jakości usług poprzez wyświetlenie informacji o stanie pokoju od strony korytarza. Dzięki komunikatom "Nie przeszkadzać" / "Posprzątaj pokój" na podświetlanych diodach LED, jest to ważne rozwiązanie, które stanowi podstawę komfortowej obsługi.

 

"Nie przeszkadzać" / "Posprzątaj pokój" pozwala gościom uzyskać odpowiednią obsługę w hotelu dzięki specjalnemu projektowi. Fakt, że urządzenie ma dwa różne wejścia, pozwala na używanie go w sposób tradycyjny i jako aplikacja KNX.

Dzwonek i diody LED ze specjalnymi światłami na produkcie podnoszą wartość. Ponieważ można go zastosować w poziomej puszce podtynkowej podwójnej, montaż produktu jest łatwy.

Ten jeden produkt może całkowicie zmienić rozwiązanie. Oprócz tego, że jest rozwiązaniem dla pokoi hotelowych, jest najważniejszym dowodem na to, że Interra oferuje kompleksowe rozwiązania hotelowe.

Metalowa konstrukcja oraz zastosowane do jej produkcji pleksi tworzą niezwykle solidną konstrukcję.

Mogą Ci się spodobać też:

Produkt dodany do ulubionych

Ta strona lubi ciasteczka!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Są one wykorzystywane do dostosowywania treści i reklam, integracji funkcji mediów społecznościowych oraz analizy ruchu w naszej witrynie. Ponadto możemy udostępniać szczegółowe informacje dotyczące korzystania z witryny naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklam i analiz. Partnerzy ci mogą łączyć te informacje z innymi danymi przekazanymi im przez użytkownika lub zebranymi w wyniku korzystania przez użytkownika z ich usług.