Wróć
  • Wyprzedaż!
EAE-Knx-Motion-Brightness-Sensor-Surface-Mount-dystron-pl

KNX MOTION BRIGHTNESS SENSOR (SURFACE MOUNT)

48086
Wyprzedaż
Obecnie brak na stanie
Cena: 593,00 PLN netto / 593,00 PLN brutto

Produkt dostępny w cenie specjalnej do wyczerpania zapasów.


Gwarancja producenta: 2 lata

KNX CZUJNIK RUCHU JASNOŚCI (MONTAŻ POWIERZCHNIOWY)

   
Czujnik ruchu MD100 jest idealny do zastosowań wewnętrznych, np. w średnich i dużych pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych, korytarzach, klasach szkolnych, garażach. Może wykrywać ruch na wysokości montażu 2,5 m w obszarze o średnicy 9 m.

Dzięki zintegrowanemu czujnikowi poziomu oświetlenia i czujnikowi ruchu może realizować funkcję stałego oświetlenia w zależności od obecności ruchu. Aktualny poziom oświetlenia otoczenia jest porównywany z pożądanym poziomem luksów, aby zapewnić odpowiedni poziom oświetlenia w danym obszarze.Oprócz sterowania poziomem oświetlenia możliwe byłoby również sterowanie klimatyzacją i wentylacją za pomocą systemu HVAC.Możliwe jest wysyłanie okresowych informacji z różnych obiektów komunikacyjnych za pomocą niezależnego kanału monitorowania ruchu.

W zależności od wymagań aplikacji może pracować w połączeniu równoległym z innymi czujnikami na zasadzie autonomicznej lub master-slave.W zależności od stanu użycia zewnętrznych elementów sterujących (przycisk, przełącznik, inne czujniki itp.) można ustawić pełny lub półautomatyczny tryb pracy.Tryby testowania i kalibracji są wygodne podczas instalacji.
Nie wymaga zasilania zewnętrznego, ponieważ otrzymuje zasilanie przez linię KNX.
Jest to model do montażu natynkowego.

Kategorie EAE
CZUJNIKI
Kategoria
Czujniki

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

Ta strona lubi ciasteczka!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Są one wykorzystywane do dostosowywania treści i reklam, integracji funkcji mediów społecznościowych oraz analizy ruchu w naszej witrynie. Ponadto możemy udostępniać szczegółowe informacje dotyczące korzystania z witryny naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklam i analiz. Partnerzy ci mogą łączyć te informacje z innymi danymi przekazanymi im przez użytkownika lub zebranymi w wyniku korzystania przez użytkownika z ich usług.